PIEGĀDES PAKALPOJUMI

Pasūtīšanas brīdī Jūs varat izvēlēties kādu no šiem piegādes pakalpojumiem:

DHL

DHL Express visā pasaulē

Ekspress aviopārvadājumu pakalpojums ar piegādi uz 220 valstīm līdz nākamās dienas plkst. 18:00 Eiropas robežās, 2-5 dienas uz pārējo pasauli.
DHL

DHL ekonomika

Piegādes pakalpojums mazāk steidzamiem un smagiem sūtījumiem ar piegādi Eiropā 7 dienu laikā.
UPS

UPS Express

Ekspress aviopārvadājumu pakalpojums ar piegādi uz 220 valstīm līdz nākamās dienas plkst. 12:00 Eiropā un pēc 2 dienām uz pārējo pasauli.
UPS

UPS Express Saver

Ekspress aviopārvadājumu pakalpojums ar piegādi uz 220 valstīm līdz nākamās dienas pulksten 18:00 Eiropā.

PIEGĀDES LAIKS

Noliktavā esošās preces tiek nosūtītas 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Produkti, kas nav pieejami noliktavā, tiks pasūtīti no ražotāja (Backorder) un pēc tam nosūtīti, tiklīdz tie nonāks mūsu noliktavā.

Piegādes laiki ir atkarīgi no piegādes adreses atrašanās vietas, izvēlētā piegādes pakalpojuma un muitas procedūrām.

Lai iegūtu vairāk informācijas par pakalpojumiem un piegādes laikiem, varat sazināties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

PAZIŅOJUMS PAR SŪTĪJUMU

Kad pasūtījums ir nosūtīts, klients saņems e-pastu ar izsekošanas koda saiti, no kuras viņš varēs sekot līdzi sūtījuma gaitai.

APDROŠINĀTA PIEGĀDE

Nepieciešams, lai sūtījums būtu apdrošināts pēc izvēlētā kurjera norādītajām apdrošināšanas metodēm. Pretējā gadījumā tā tiks atmaksāta saskaņā ar noteikumiem, kas norādīti iepriekš norādītajās starptautiskajās konvencijās.

Sūtījumu apdrošināšana ir DHL vai UPS piedāvāts izvēles pakalpojums, lai aizsargātu sūtījumus. Klients var izvēlēties apdrošināt savu sūtījumu mūsu Checkout lapā sadaļā Piegādes iespējas. Šī pakalpojuma cena ir 1,03% no preču vērtības bez nodokļiem (minimums EUR 10,35). Pēc tam apdrošināšanas pakalpojumu sniedz pārvadātājs, kas izvēlēts DHL noteikumos un nosacījumos vai UPS noteikumos un nosacījumos.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top