Maksājumi

Mēs pieņemam vairākus drošus maksājumu veidus

bank

BANKAS VADLĪGS

Kad norēķināšanās būs pabeigta, jūs redzēsiet pasūtījuma apstiprinājuma lapu ar IBAN (starptautiskais bankas konta numurs) un BIC (SWIFT) kodu. Jūs arī saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar pārskaitījuma veikšanai nepieciešamo informāciju. Lūdzu, norādiet pasūtījuma numuru kā maksājuma iemeslu.
paypal

PAYPAL

Mēs pieņemam arī maksājumus, izmantojot PayPal, plaši izmantotu un drošu tiešsaistes maksājumu metodi. Izrakstīšanās procesa laikā atlasiet opciju PayPal, un jūs tiksit novirzīts uz PayPal vietni, lai pabeigtu maksājumu. Ja jums ir PayPal konts, jūs pieteiksieties tieši un varēsiet veikt maksājumu. Ja jums nav PayPal konta, jums joprojām būs iespēja maksāt ar savu kredītkarti, izmantojot PayPal.

Kad maksājums ir apstiprināts, jūsu pasūtījums tiks apstrādāts.

Pasūtījumā ievadītajai piegādes adresei noteikti jāsakrīt ar Paypal piegādes adresi; pretējā gadījumā piegāde nebūs iespējama.

ALIPAY

ALIPAY

Alipay ir plaši izmantota mobilo maksājumu platforma Ķīnā, un to pārvalda Alibaba Group.

Lai izmantotu Alipay, lūdzu, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Izrakstīšanās procesa laikā mūsu vietnē, lūdzu, kā maksājuma veidu atlasiet Alipay. Jūs tiksit novirzīts uz drošu Alipay maksājumu lapu.
  2. Izpildiet norādījumus, kas sniegti Alipay norēķinu lapā, lai autentificētu maksājumu. Viņi var lūgt ievadīt apstiprinājuma kodu vai sniegt papildu informāciju, lai pabeigtu darījumu.
  3. Pēc maksājuma apstiprināšanas vietnē Alipay jūs tiksit novirzīts uz mūsu vietni, kur saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un maksājuma informāciju.
wechat

WeChat

WeChat Pay ir mobilo maksājumu sistēma, ko izstrādājis Tencent, uzņēmums, kas veido ziņojumapmaiņas lietotni WeChat.

WeChat Pay ļauj klientiem ātri un ērti veikt maksājumus, izmantojot savus WeChat kontus.

Lai izmantotu WeChat Pay, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Norēķinu procesa laikā izvēlieties WeChat Pay kā maksājuma veidu; jums tiks nodrošināts unikāls QR kods, kas apzīmē maksājamo summu.
  2. Kad mobilajā ierīcē atverat lietotni WeChat, jums būs jāskenē QR kods, izmantojot iebūvēto skenēšanas funkciju, un jāapstiprina maksājums, ievadot savu autentifikācijas metodi (piemēram, PIN vai pirkstu nospiedumu).
  3. Kad darījums ir apstiprināts un pēc naudas pārskaitīšanas, jūsu pasūtījums tiks apstrādāts un nosūtīts saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top